İlgili : Cihazlar

 

2 Yıl Türkiye Garantisi ve Resmi MIUI Türkiye Güvencesi ile

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Mi Band Nedir?

Mi Band Xiaomi firmasının üretmiş olduğu fitnesss bilekliğidir.

 

Mi Band Ne İşe Yarar?

Mi Band ile günlük olarak ne kadar yürüdüğünüzü/koşıuğunuzu, ne kadar kalori yaktığınızı, gece ne kadar  uyuduğunuzu, uykunuzun ne kadarının derin uykuda ne kadarının hafif uykuda geçtiğini takip edebilir, cihazınızın kilidini açabilir, gelen çağrı ve bildirimlerde titreşimli uyarı alabilir, bağımsız alarmlar kurabilir ve bu alarm saatlerinde kimseyi rahatsız etmeden titreşimli ve ışıklı şekilde uyarılabilirsiniz. Bunların yanında ip atlama, şınav, barfiks gibi fitness aktivitelerinizi takip etmek veya koşu yardımcısı gibi özellikler ile spor güzergahınızı kontrol etmek gibi pek çok ek özelliğe de sahiptir.

 

Mi Band Nasıl Çalışır?

Mi Band içerisinde bulunan çeşitli sensörler ile bilgi toplayarak Bluetooth 4.0 sayesinde cihazınızla iletişim kurabilir.

 

Mi Band’ın Batarya Süresi Ne Kadardır?

Mi Band’ın içerisinde bulunan batarya ile bilekliğinizi 30-60 gün boyunca hiç şarj etmeden kullanabilirsiniz.

 

Mi Band Su veya Toz Geçirir mi?

Hayır. Mi Band 1 metreye kadar su geçirmeyeceğini ve toza karşı dayanıklı olduğunu kanıtlayan IP67 sertifikasına sahiptir.  Ancak cihazın su veya toz geçirmemesi suyun derinliği veya tozun yoğunluğu kadar basınca da bağlı olduğundan duş yaparken veya yüzerken bilekliğin çıkartılması tavsiye edilmektedir.

 

Mi Band’ı Hangi Cihazlarla Uyumlu Olarak Kullanabilirim?

Mi Band bluetooth 4.0 teknolojisine ve Android 4.3 veya daha üst sürüm kullanan aşağıdaki cihazlarla ve iOS 7.1/8 kullanan İPhone 4S/5/5S/6/6+ ile uyumludur.

– MTK6589/M/T/W
– MTK6592/M/T/W
– MTK6595
– MTK6582/M
– Snapdragon 410
– Snapdragon 600
– Snapdragon 610
– Snapdragon 615
– Snapdragon 800
– Snapdragon 801
– Snapdragon 810

 

Mi Band Cihazıma Bağlı Olmadığında da Kullanılabilir mi?

Evet. Mi Band’ın içerisinde bulunan dahili hafıza birimi cihazınızla senkronize edilmeden de yaklaşık 10 günlük aktivitelerinizi saklayabilir. Cihazınızla senkronize edildiğinde bu bilgileri Xiaomi sunucularına yükler.

Cihazımı Değiştirdiğimde veya Sıfırladığımda Mi Band Verilerime Tekrar Nasıl Ulaşabilirim?

Verileriniz bileklik veya telefonda değil Xiaomi sunucularında saklanmaktadır. Dolayısıyla Mi Band uygulamasını her hangi bir cihaza yükleyip Xiaomi hesabınızla giriş yaptığınızda tüm verilerinize yeniden ulaşabilirsiniz.

Aynı Anda Birden Fazla Mi Band’ı Aynı Cihazda Kullanabilir miyim?

Hayır.

Mi Band Uygulamasına Nasıl İndirebilirim?

Şu anda mevcut 3 adet Mi Band uygulaması var.

Bunlardan birincisi orjinal Mi Band uygulaması. Bu uygulama ile bildirimleri titreşimli olarak almanız mümkün değil. Google Play‘den veya Mi App Mağazasından indirebilirsiniz.

İkinci uygulama ise MIUI fanları tarafından hazırlanan Tweaked uygulaması. Bu uygulama ile daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üçüncü uygulama ise iOS cihazlarla uyumludur. Bu uygulamayı ise iTunes üzerinden indirmeniz mümkün.

 

Mi Band Uygulamasını Nasıl Kurmalıyım?

Yukarıdaki bağlantıların her hangi birinden indirmiş olduğunuz uygulamayı cihazınıza kurduğunuzda öncelikle giriş yapmanızı isteyen bir ekran sizi karşılayacak. Bu ekrandan Xiaomi hesabı alabilir veya var olan hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önce hesabınıza bir Mi Band tanımlaması yaptıysanız bundan sonraki ekranlar görünmeyecek direk olarak uygulama sayfasına geçeceksiniz. Mi Band’ınızı tanıtabilmeniz için bandınızı mutlaka bileğinize takmış olmanız gerekmektedir.

 

1

 

İkinci olarak Mi Band ile bağlantı kurulabilmesi için cihazınızın bluetooth bağlantısını açmanızı isteyen ekranla karşılaşacaksınız. Bluetooth bağlantısı sağlandığında onay mesajı görünecektir. Onay mesajını aldığınızda Mi Band’ınızın üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar. Mi Band’ınıza titreşim sağlanana kadar bir kaç defa dokunmanız gerekli.

32

Daha sonra sırasıyla cinsiyetinizi, yaşınızı, boyunuzu, kilonuzu ve günlük olarak kaç adım atmayı hedeflediğinizi belirlediğiniz ekranlar gelecek.

 

4 5 6 7 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ekranlara da gereken bilgileri girdikten sonra Mi Band’ınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Mi Band Uygulamasında Neler var?

Mi Band uygulamasına girdiğinizde öncelikle sizi günlük yapmış olduğunuz aktiviteleri gösteren ekran karşılayacak. Ekranı sağa kaydırdığınızda uyku düzeninizi gösteren ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekranların sol üst köşesinde bulunan istatistik simgesine tıklayarak geçmiş aktivitelerinizi veya uzun süreli uyku düzeninizi görebilirsiniz. Bunun dışında ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan menü ikonuna tıklayarak menüye girdiğinizde

1. My Devices

2. Alarm

3. Profile

4. Running Help

5. Additional features

6. Services

7. Share

8. About

Olmak üzere 8 ayrı seçenekle karşılaşacaksınız.

1. My Devices : Bu menü altında cihazınızın ne kadar bayatryasının kaldığını görebilirsiniz. Altta yer alan seçenekler ile bandınızın ışık rengini ayarlayabilir, find band’a tıklayarak bandınızn yerini belirleyebilir, bandınızı taktığınız elinizi seçebilir, kilit ekranını açıp kapatma seçeneğini belirleyebilir, gelen arama esnasında titreşimle bildirim alıp almak istemediğinizi seçebilir, bildirim ayarlarını yapabilir (sadece tweaked verisyonda), durum çubuğunda titreşim bildirimlerini almak isteyip istemediğiniz seçebilir ya da cihaz ve bileklik bağlantısını kesebilirsiniz.

2. Alarm : Bu ayar altından bilekliğinizin seçtiğiniz saat ve günlerde titremesini sağlayarak uyarılmanızı sağlayabilirsiniz.

3. Profile : Bu alanda uygulamayı kurarken girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinize ulaşabilir/değiştirebiilir aynı zamanda kişisel performans istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

4. Running Help : Bu ayar maalesef ülkemizde kullanılamamaktadır.

5. Additional Features : Bu ayarlarda ip atlama, şınav gibi ekstra antrenmanlar yapıyorsanız ilgili ayarları yapabilir veya geliştiricilere eklenmesini istediğiniz antrenman programlarını bildirebilirsiniz.

6. Services : Bu alan maalesef ülkemizde kullanılamamaktadır.

 

Mi Band’ımı nasıl Şarj Etmeliyim?

Mi Band’ınızın şarjı tükenmeye başladığında üzerindeki 3 kırmızı ışık ve titreşim ile sizi uyaracaktır. Bu durumda Mi Band’ınızı kutu içeriğinden çıkan şarj cihazı ile şarj etmeniz gereklidir. Bandınızı silikon bilekliğinden ayırıp şekilde gösterildiği gibi şarj yuvasına yerleştirin. Şarj yuvasının diğer ucunda bulunan USB girişini bilgisayarınıza bağlayın. (Mi Band’ın bilgisayar USB çıkışı ile şarj edilmesi zorunludur.) Band’ınız şarj olmaya başladığında üzerinde yeşil ışıklar yanıp sönmeye başlayacaktır. yaklaşık olarak 3-4 saat içerisinde üç adet yeşil ışık yanacaktır. Bu ışıklar yanıp sönmeyi bıraktığında bandınız şarj olmuştur.

Mi Band’ımın Işıkları Kendi Kendine Yanıp Sönüyor?

Mi Band’ınızın ışıkları belirlemiş olduğunuz günlük adım limitinizin 1/3’üne, 2/3’üne veya 3/3’üne geldiğinizde yanıp sönecektir. Bunun dışında telefonunuza bir çağrı veya bildirim geldiğinde tireşimle birlikte ışık uyarısı da alacaksınız. Eğer isterseniz Mi Bandınız ile günlük adım sayınızın ne kadarına ulaştığınızı da kontrol edebilirsiniz. Bunun için kolunuzu doğal bir biçimde aşağıya sarkıtıp bir kaç saniye bekleyin. Daha sonra kolunuzu zemin ile 90 derecelik açı yapacak şekilde dik tutun ve ışıklar yanana kadar bir kaç saniye bekleyin. Eğer tek ışık yanıp sönüyor ise o zaman günlük limitinizin 1/3’üne henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer iki ışık yanıp sönüyor ise günlük limitinizin 2/3’üne henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer 3 ışık yanıp sönüyor ise günlük limitinize henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer tüm ışıklar yanıyor ise o zaman limitinize ulaşmışsınızdır.

 

Mi Bandımın Işıkları Farklı Şekilde Yanıyor?

Aşağıdaki tabloda bulunan yanma şekillerine bakarak Mi Band’ınızın neden yandığını tespit edebilirsiniz.

Mi Band

 

Mi Band’ımın Bataryası Çok Çabuk Tükeniyor?

Mi Band’ınızın içerisinde 41 mAh gücünde bir batarya bulunmaktadır. Bu batarya cihazınızın normal kullanım ile 30 günden fazla kullanılması için yeterlidir. Cihaz titreşimi ve ışıklar bataryanızın tükenmesine neden olan en önemli etmenlerdir. Bu nedenle tireşimi ve ışıkları ne kadar az kullanırsanız bataryanız o derece uzun süre dayanacaktır. Kullanmadığınız bildirimler için uyarıları kapatmak, günlük egzersiz durumunu çok sık kontrol etmemek bataryanızı daha uzun süreli kullanmanız için verebileceğimiz tavsiyeler…

Telefonumda Bluetooth’u sürekli açık tutmak telefonuma bir zarar verir mi?

Bluetooth 4.0 öncesindeki Bluetooth teknolojileri fazla güce ihtiyaç duydukları için cihaz bataryanızı çok çabuk bitirmekteydiler ancak 4.0 sürümü ile birlikte artık Bluetooth’un sürekli açık kalmasının bataryanıza etkisi hissedemeyeceğiniz kadar az olacaktır. Şöyle de söyleyebiliriz. Mi4’te bulunan batarya 3050 mAh boyutunda. Mi Band’da ise 41 mAh gücünde bir batarya mevcut. Mi Band’ınızdaki Bluetooth alıcısı sürekli açık olmasına rağmen 41 mAh boyutundaki batarya 60 gün boyunca dayanabiliyor. Dolayısı ile 3050 mAh gücündeki bir bataryada bu tüketimi fark etmeniz oldukça zor.

 

 

Mi Band Satın almak için : Sitemizin alışveriş bölümünü ziyaret edebilirsiniz.163 Cevaplar to “Mi Band”
Read them below or add one

 1. orhan Diyor ki :

  miband 2 başka biri adına eşleştirildi. resetlemeyi nasıl yapabilirim?

 2. melek ağkoç Diyor ki :

  ben de telefonum bozulunca başka aygıtlara eşleştiremedim ne yapmalıyım teşekkürler

  1. Yeni cihazınızda Mi Hesabınızla oturum açtıktan sonra Mi bandınız ile bağlantıyı sağlayabilirsiniz.

 3. Ali Ahmet Karlı Diyor ki :

  Xiaomi Mi Band 1S with Heart Rate Sensor ‘ım iPhone 6 plus ımla eşleşmiyor. Cep telefonumdan mi band uygulamasına bağlanmaya kalktığımda, uyguluma “couldn’t sign in” diyor. Ayrıca telefonun bluetoothunda da cihaz görünmüyor.

 4. Ozgur Diyor ki :

  Sarj aletim.kayboldu nereden twmin edebilirim

 5. mevlüt Diyor ki :

  Merhabalar. Mi band’i havuzda yüzerken kullanmak istiyorum. ip67 sertifikası 1 metre ve üzeri için yarım saat dayanıklı diyor. Ben her yüzüşümde yaklaşık 1 saat civarı yüzüyorum. Bunun için kullanmam uygun olur mu? Bu yönde kullanan var mı? teşekkürler

 6. CAFER Diyor ki :

  merhaba cihazı eşleştirdigim telefonu sattım yardım

 7. Mahir Diyor ki :

  Merhaba AliExpress’ten Mi Band 2 satın aldım. Verileri bi süre sonra eşleşmemeye başladı uygulamayı sildim yükledim. Şimdi eşleme yapamıyorum. Eşleşme bugta kaldı. Eşleştik telefonla senkron da olmuyor. Okuma da yapmıyor. Eşleştirme de yapamıyorum. Bandın içindeki yazılımı resetlemenin bir yolu yok mudur?

 8. Hulya Diyor ki :

  Merhaba. Mi bandimi yeni aldim. Fakat uygulamayi aktif etmeye calisirken birden fazla hesap actim sanirim. Fakat cihazi eslestirme butonuna bir kez bastim ve ilk eslestirmede baska bir kullanici ile eslesmis diyor. Eslesme uygulamada nasil sonlandirilabilir. Yardim lutfen. Ya da acilan hesaplar nasil kapatilabilir?

 9. hasan aydoğan Diyor ki :

  Merhabalar ben de Mi Band aldım. Almadan önce bildirimlerde uyarı verilecek diye okudum öyle aldım. Geldi kullanmaya başladım fakat sadece Wechat ve Sağlık uygulamaları için bildirim veriyor. Whatsapp, iMessage gibi uygulamalara ait bildirimleri de bildirmesini istiyorum. Çünkü ben wechat kullanmıyorum. iPhone 6s kullanıyorum. dönüş yapılırsa sevinirim.

  1. ibrahim göçer Diyor ki :

   mi band sağlık uygulması ile uyumlu çalışıyormu?senkronizasyonda sıkıntı yaşamıyor değil mi?

 10. K. derya Diyor ki :

  Mi band 2 kullanıyorum alarmları uygulamadan kaldırdığım halde saatten kalkmıyor alarm saatte kurulu kalıyor ve çalıyor senkronizede ediyorum gene de aynı ne yapmalıyım

  1. Forumumuzda benzer sorun yaşayan kişilerden destek alabilirsiniz.

 11. Kamil derya Diyor ki :

  Alarmları uygulamadan kaldırdığım halde saatten kalkmıyor hiç alarm olmadığı halde saat eski alarmları yine çalıyor neden acaba

 12. Yasin Diyor ki :

  Mi band 1s kullanıyorum. Haftada 2 yada 3 gün uyku takibi yapmıyor. Tüm herşey güncel. Uyuyorum uyanıyorum uyku verisi yok diyor. Çözümü ve sebebi hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

 13. Yunus Emre Çelebi Diyor ki :

  Mi band 1s beyaz ledli. Model tele h
  Görmüyor şarjını fulledim görmüyot acil yardi

 14. Furkan Diyor ki :

  Merhaba iyi günler ben üyeligimi unuttum ve eskiye dahil hiçbirşey yok ama mi band elimde eski bilgilerimi hatırlamıyorum şifremi unuttum felan diyemiyorum yani hesabımı bulamıyorum yeni cihazımla bandı eşleştiricem fakat eski üyeligimde kayıtlı onu nasıl iptal edicez eski üyeligimi bulamıyorum napıcam bi yardım edin

 15. Hurşit Diyor ki :

  Ben cihazı 2. El olarak aldım ama diğer eşleşmeyi iptal edin diyor bunu da yapamıyoruz malesef başka yolu yok mudur reset gibi?

  1. Cihazların çalınmaması, çalınan cihazların kullanılamaması için getirilmiş bir güvenlik önlemidir. Satın aldığınız kişi ile irtibata geçip hesabını kaldırmasını istemeniz gerekiyor.

 16. Furkan ballıkaya Diyor ki :

  Merhaba ben eski hesabımı unuttum ve bulamıyorum saati yeni telefonuma bagladıgımda başka bir cihazla eşleşmiş diyor uygulamayı eski telefonumdan silsem sorun düzelirmi yoksa ne yapmam gerek ?

  1. Uygulama içine girerek eşleştirmeyi sonlandır demeniz gerekmektedir.

   1. Furkan Diyor ki :

    Hocam diğer telefon yani kayıtlı oldugu telefon kayıp oldu üyelik felan hatırlamıyorum ne yapıcam bileklik elimde ama eski telefona bağlı eskiye dahi hiçbirşey yok

 17. melis Diyor ki :

  Merhaba,

  Bugün itibari ile kullanmaya başladım fakat adım sayma özelliği çok hassas. Oturduğum zaman bileğim hareket ettiğinde adım olarak sayıyor ve gereksiz adımları silemiyorum.

 18. Yusup Diyor ki :

  merhabalar, bende mi band 2 var, düne kadar sıkıntısız kullanıyordum, bugün sabah kalktım mi fit uygulamasına güncelleme geldi, güncelledikten sonra mi bandı'mı telefonuma bağlayamadım, uygulamayı sildim eski sürüm mi fit uygulamasını yükledim olmadı, başka telefona bağlamaya çalıştım yine olmadı, napmalıyım?

 19. mustafa ali Diyor ki :

  merhaba mi band 2 kullanıyorum.Dün telefonumu fabrika ayarlarına çevirdim.Mi Fit uygulamamı tekrar yükledim.Ancak daha önce telefon numaramla yaptığım girişi yapamadım.Tekrar aynı telefon numaramla kayıt yaptım.Mİ Fit kullanıma açıldı ancak bluetooth bağlantısı yapmadı farklı bi cihazda bağlı dedi; önce ondan çıkış yapın dedi.Şimdi giriş yapamıyorum.Napıcam yardımcı olurmusunuz?

  1. Daha once giris yaptigin oturumu acip orda eslesmeyi sonlandir var onu yap

 20. yuksel Diyor ki :

  merhaba

  mi band 2 ile telefonun kamerasını kumanda edebiliyor muyuz?

 21. Ahmet hekim Diyor ki :

  merhaba, mi band 2 aldim mail sms arama bildiriminde bileklik titriyor fakat watsapp bildiriminde uygulamada tik acik olmasina ragmen titremiyor, iphone 6 plus kullaniyorum

  1. Furkan ballıkaya Diyor ki :

   Hocam tel no bırakırmısın ehatssaptan bişey sorucam

   1. Alışveriş sitemizde ki telefon numarasından sorabilirsiniz.

  2. Uygulama ayarlarından whatsapp için de bildirimleri açmanız gerekli.

   1. Opuzhan Diyor ki :

    Tüm uyarıları açtım, ama whatsap, messenger uyarıları gelmiyo..  Yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar… 

 22. Ramazan yeşiltaş Diyor ki :

  Abim de mi band var ama artık kullanmadığı için ben aldım uygulamadan çıkış yaptık kendi note 5 i me tanımlama yapamıyorum telefon bluetooth görüyor ekledim ama cihaz ekle detince mi uygulamasından mı 2 band ekleyemiyorum 

 23. MURAT E. B. Diyor ki :

  Merhabalar; 01/11/2016 Perşembe gecesi, (Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece) sabaha karşı 01 sıralarında bu internet sitesi üzerinden 3D yönlendirmeli olarak siparişimi (Xiaomi Mi Band I, 2 adet) verdim.

  Hemen ardından site, SMS ile sipariş no vb konusunda bilgilendirdi; aynı günün sabahında siparişimin paketlendiği, akşamüstü de kargoya verildiği konularında yine SMS ile bilgilendirildim. Siparişimi takiben yaklaşık 12-14 saat içerisinde kargolanmış ve her adımda bilgilendirilmiş durumdayım. elime ulaşmak üzere. Bu derece titiz çalışan bir site memnuniyet yarattı; gerçekten emeklerinize helal olsun. Adım adım gösterilen titizlik kalitenizi gösteriyor. Gösterilen bu titizlik nedeniyle mutfak robotu ihtiyacım olsa yine sitenizi açıp bakacağım; fiyatına bakmadan yine sizden sipariş vereceğim. 

  Müşteri kazanmak bu olsa gerek. (Trilyonluk büyük firmalar bu derece bilgilendirmede bulunmuyor). İşlerinizde bol kazanç ve sağlık dilerim. 

  1. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

 24. Furkan Diyor ki :

  Merhaba, hepsiburada üzerinden mi band aldım, şarj olmuyor. 14 günü de geçirdim ne yapmalıyım?

  1. Satıcı ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

 25. tolga Diyor ki :

  merhaba bende 1 olan modeli war kalp ritmi ölçmeyen ışık renkleriniş değiştirebiliyormuyuz

 26. Semih Diyor ki :

  Merhaba, mibandı bileğimizde takıyor olmamız uzun süreli olarak sağlığımıza zarar verir mi?

 27. Semih Diyor ki :

  Merhaba, mi bandı sürekli bileğimize takıyor olmamız sağlığımız açısınd

 28. Elimde mi band 1s var ne yaptıysam hangi uygulamayı yüklediysem led rengi değişmiyor sürekli 1.1 versiyonundan dolayı sadece beyaz led var notification ayarlarını değiştirinndiyor ne yapabilirim

  1. 1s modelinde sadece beyaz renk ışık bulunmaktadır.

   1. Erkan Diyor ki :

    Slm.eslesme hatasi aliyorum.daha once telefonuma bagliydi.ne olduysa oldu simdi eslesmiyor.mi band 2 modeli yardim

   2. Peki bunu nasıl çözeriz veya çözebilirmiyiz

 29. Orhun Diyor ki :

  Elimde mi band 1s var ve ne yaptıysam hangi uygulamayı ve hargi sürümünü yüklediysem led rengi değişmiyor sürekli 1.1 versiyonu olduğu için beyaz ışık var notification ayarlarından dolayı diyor nasıl düzeltirim

   

  1. 1s modelinde sadece beyaz renk ışık bulunmaktadır.

 30. merhabaler. ürün 1 saat önce elime ulaştı . mi band 1s modeli . gelmeden önce uygulamasını kurup web sitesinden üye olup giriş yapmıştım lakin ürün geldiğinde ilk tanıtmayı denedim ama rnü görmedi bende şarjı yok heralde dedim şarja taktım ama hiç bir led yanmıyor şarja takınca vs cihaz bir tepki vermiyor . şimdi elime yeni ulaşan bu ürünü garantiyemi yollayayım yoksa değişim için geri mi yollayayım çünkü bozuk cihaz geldi anladıgım kadarıyla . yada bozuk mu nedir durum bir bilginiz varsa yardımcı olun lütfen 

  1. tolga Diyor ki :

   aynısı banada oldu zorlamak gerekio biraz şarşda bırak sök tak calısıo bi sure dokunma sarjda kalsın zorlarsan calısacaktır emin ol

 31. ercan şafi Diyor ki :

  windows phone 535 telefonum var. windows 10 yüklü durumda.

  xiaomi mi band 2 ile telefonum uyumlu çalışırmı?

 32. meryem Diyor ki :

  merhaba,

  aldigim miuband icin ilk kullanim icin olusturdugum kullanici adini hatirlamiyorum ,yeni yazdigim kullanici adi nedeniyle bir baska kullanici ile eslesmis o silinsin uyarisi cikiyor ve eslesme yapamadigim icin kullanamiyorum.destek ricasiyla

 33. Melike S. Diyor ki :

  Öncelikle merhaba, ürünle alakalı bir sorum var. Ürün iPhone 7 (iOS 10) işletim sistemiyle uyumlu çalışabiliyor mu?

 34. Ozan Diyor ki :

  Merhaba,

  2 sorum olacak:

  1. Adım oranını görebileceğim bir ışıklandırma olmuyor bende. Kolumu aşağı birkaç saniye sarkıtıp sonrasında 90° kaldırdığımda saat görünüyor. Bu bir arıza mıdır?

  2. Alarmı kuruyorum ve sorunsuz çalışıyor ancak titredikten sonra her 10 dk.da bir tekrar titriyor. 4-6 defa tekrarlıyor bunu ve bence bu çok rahatsız edici. Bunun bir çözümü var mıdır?

  Teşekkürler…

  1. Cihaz uygulamasını indirip telefonunuza kurduktan sonra sizin için sorun olan ayarları değiştirebilirsiniz.

 35. Emre Diyor ki :

  Merhaba bende  bu saat yalniz şarjini kaybettim sizde bulunurmu nasil bulabilirim

  1. Forumuzdaki alışveriş başlığında konu açarak elinde bulunan arkadaşlardan temin edebilirsiniz.

 36. tayfun kavasoğlu Diyor ki :

  Merhabalar
  Cihazı yeni aldım ve yahoo hesabım ile kurulum yaptım. Ancak sign-in ekranında geçersiz kullanıcı adı diyor, ne yapabilirim ?

  1. tayfun kavasoğlu Diyor ki :

   Kendim çözdüm. Telefonla yaptığım işlemi kabul etmedi, aynı işlemi bilgisayardan yaptım ve oldu.

 37. Mahmut Diyor ki :

  Emre Selam,

  Xiaomi Mi Band satın almak istiyorum. Şirket çalışanlarımıza yeni yıl hediyesi olarak vereceğiz. Adetli alım için kontak bilginizi rica ediyorum.

  1. HiddeNKinG Diyor ki :

   Alışveriş bölümümüzde telefon numaramız mevcut Mahmut bey

 38. mustafa Diyor ki :

  note 3 – 5.0 lollipop telefonumda mi band 2’yi bulunamıyor. bu soruna bir çözüm var mı?

 39. Bülent Oğuz Diyor ki :

  Merhaba Antalya’dan Bülent Mi Band 1s Sahibiyim ve Yaklaşık 1 Aydır Kullanmaktayım ve çok memnunum.
  Tek Şikayetim Orginal Yazılımda Witget Seçeneği Yok. Bir El Atın Derim Yazılım Olarak. Üçretli Aldığınız Uygulamalarda Örneğin Mi Band Tools’da
  Widget Uygulayabiliyorsunuz……

  1. Cihazınız hayırlı olsun Bülent Bey. İsteğinizi geliştiricilere ileteceğiz.

 40. Arif Uzel Diyor ki :

  Değerli yetkili
  2015 yılında aldığım mi band kordonu çok kısa zamanda yırtılarak kullanılamaz oldu, Türkiye temsilciliği olunca yedek temin edebilirim veya Garanti çerçevesinde yenilenebilir diye size yazıyorum .Umarım bana yardımcı olursunuz. İşlerinizde başarılar dilerim
  Arif UZEL

  CİHAZ BİLGİ :1593610177 Sanırım seri numarası
  Adresim :Dilmen mahallesi şht Kenan şentürk sokak No:16 Erenler / SAKARYA

  1. Eğer Mi Band’ınızı sitemiz üzerinden aldıysanız garanti dahilinde değiştirilip değişitirilmeyeceğinin incelenmesi için tarafımıza gönderimini sağlayabilirsiniz. Farklı bir kordon almak isterseniz alışveriş platformumuz üzerinden satın alabilirsiniz.

 41. esat Diyor ki :

  Bir yıldır sorunsuz kullandığım mi band cihazım 3-4 gün önce sürekli titreşmeye başladı sonrasında pili bitti tekrar şarj etmeme rağmen şu anda cihaz tutmamakta bir gün önce %97 şarj bir gün sonra %1 düşüyor . Telefon ile eşleşmiyor sadece şarj ederken telefon görüyor şarjdan çıkarıp cihazı bul dediğimizde titreşim vermiyor ne yapabiliriz.

  yardımlarınızı bekliyorum .

 42. Muhammed Diyor ki :

  Hocam ben bu üründen gayet memnunum ama şöyle bir sıkıntım var 7. Günü olmasına rağmen şarjı 43 ürün ilk elime geçtiğindede bi 4 5 saat falan fullenmedi acaba bir sonraki şarjda bu problem çözülürmü

  1. Bataryalar genellikle bir kaç tam dolum sonrasında gerçek performanslarına ulaşırlar. Dolayısıyla evet, muhtemelen düzelecektir.

 43. Muhammed Diyor ki :

  Uyku duzenlenemıyor açıl yardım

  1. Yasin Diyor ki :

   Merhaba Muhammed bende de aynı sorun var sen bi çözüme ulaşabildin mi.

 44. ilkay Diyor ki :

  merhaba benım telefonum samsung not 3 ama ne yaptıysam eslesme olmuyor lütfen yardımcı olun cok tesekkur ederım

 45. ömer faruk Diyor ki :

  Merhaba, ürünün türkçe dil seçeneği var mı?

  1. Evet cihaz uygulamasında Türkçe bulunmaktadır.

 46. ali burak Diyor ki :

  slm, mi 4 g vardı ve miband 2 yi onla eşleştirmiştim şimdi 4c aldım ondan buna nasıl aktarım ve kurulum yapabilirim teşekkürler.

  1. Mi Band verileriniz cihazda değil bulut alanında saklanmaktadır. Yeni cihazınızda Mi Band uygulamasını yükleyip, M Hesabınızla giriş yapmanız halinde veri kaybı yaşamazsınız.

   1. Merhaba,

    verileri ham veri olarak indirmemize izin veriyor mu?

    Mesela bilgisayara kayıt edip. excel de çalışmak gibi.

 47. can üstay Diyor ki :

  merhaba mi bandı şarja taktım hiç bir ışık yanmıyor. şarj olmuyor. servisi var mı? nereye göndermeliyim? fatura istenecek mi?

  1. Garantili olarak satın aldıysanız, satın aldığınız yer ile irtibata geçtiğinizde size servislerin adres ve telefonlarını vereceklerdir.

 48. Miband 2 be zaman stoklariniza girer acaba?

  1. Şu anda stoklarımızda, satın alabilirsiniz.

 49. Emrah Türkoğlu Diyor ki :

  Uyku verisi yok diyor telefon Lg V10 4 gündür kullanıyorum daha hiç uyku süresini göstermedi ayrıca alarmı çok başarısız sürekli titremiyor

 50. Hazal Diyor ki :

  İyi günler , Mi band 2 ne zaman stoklarınızda olabilir?

  1. Şu anda stoklarımızda Mi Band 2 bulunmaktadır.

 51. uğur Diyor ki :

  app store uygulamasının işe yaramaması çok üzücü.
  android de bulunan menüler yok yani ıphone sağlık uygulamasından tek farkı bilekliğin kolunuz da olması
  uzun süredir bakıyorum ama halen bir güncelleme yok!
  bileklik rahat güzel ama app store uygulaması berbat…

 52. Ben iPhone’a Mi Fit uygulamasını indirdim ancak sağ üst köşede “menü” çıkmıyor, bu yüzden kalp atışı ölçemiyorum… Ne yapabilirim bu konu hakkında?

 53. Emine Diyor ki :

  Ben satın almak istiyorum ama bi türlü ulasamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 54. Can Diyor ki :

  Selamlar,

  2 adet Mi Band (Heart Rate) aldim. Birisi LG 4 (Android 5) ile sorunsuz calisiyor. Digeri Sony Xperia Z5 (Android 6) ile Bluetooth cihazlarda gorunuyor olsa bile eslesemiyorlar.

  Bu sorunun nedeni nedir ?

  1. omer Diyor ki :

   aynisi bugun basima geldi goruyor fakat eslesme olmuyor anlayamadim

 55. Sercan T. Diyor ki :

  Merhaba arkadaşım başka bir siteden sipariş verdi fakat gelen ürün sadece beyaz ledlere sahip ve sms ve diğer uygulama alma bildirimleri 3 ile kısıtlı ( fakat biz örneğin whatsapp hiç çalıştıramadık ) kendi uygulamasını indirdik marketten fakat araştırırken izlediğimiz videolarla ürün kutu içerik olarak aynı ama bu bildirim konusunda farkları var. Ürünü ben beğendim fakat renkli led ve whatsapp bildirimlerini alabilceğim bir ürün istiyorum. Sizde ki fiyatı da daha cazip eğer bahsettiğim gibi bir ürünse sizdeki siparis vermek istiyorum. teşekkür ederim. iyi çalışmlar.

  1. Birden fazla renk seçeneği olan Mi Band sadece ilk üretildiğinde piyasaya sürülmüştü. Artık üretilmiyor ve maalesef bulmanız çok zor.

   Kişisel düşüncem tek renge sahip olan 2. versiyon modelin çok daha kaliteli göründüğü yönünde. Her iki modelden de elimde var fakat her zaman için tercihim tek renkli olandan yana çünkü renkli olan model açıkçası sıradan bir çin malı ürün gibi duruyor fakat 2. versiyon çok daha kaliteli bir görünüme sahip. 🙂

 56. Hakan Diyor ki :

  Arkadaş 1s olanı almış ama kolunu yuzune dogru yaklastırdıgonda ışık yanıp hedefe ne kadar kaldıgını gostermiyormus. Işık rengi de degismiyormus. Ekrana dokununca da titresim veya ışık ynmuyormus. Tanıtımlarda bunlar var ama 1s de mi yok. Mi bandın ilkini mi almak gerek? Ya da iphonedan kullandıgı icin mi? Ozrllikle kolunu yuzune getirdiginde yanmaması onemli benşm için. Bu ozellik yoksa ilk versiyonu alayım

 57. Mi 1s bandimi aldım ama sadece bilgisayarla mı şarj etmem gerekiyor? Mi powerbank im var onunla da şarj etsem bir sorun olur mu?

  1. HiddeNKinG Diyor ki :

   Sorun olmaz fakat miband’ın çektiği akım az olduğu için belli bir süre sonra powerbank mibandı şarj etmeyi durduracaktır. Bu yüzden sağlıklı olan bilgisayar yada USB çıkış olan bir şarj adaptörü

 58. […] miuiturkiye […]

  1. ERTUĞRUL Diyor ki :

   %5 şarjım kaldı,bandım tüm işlevleri aktif drumda,maalesef şarj olmuyor.farklı pc lerde denedim,yine de .olmuyor.

   1. HiddeNKinG Diyor ki :

    Şarj cihazınız yada miband arıza yapmış olabilir.

 59. Muhammed Nur Diyor ki :

  İyi akşamlar. Mi band 1s ne zaman stoklarda olur?

  1. 2 hafta içerisinden yeniden stoklarımızda olmasını bekliyoruz.

   1. Your’s is a point of view where real inliltegence shines through.

 60. Uğur Can Barlas Diyor ki :

  Merhabalar, aynı bilekliği bende aldım Apple de kullanıyorum ama heart rate çalışmıyor ? Yardımcı olur Musunuz

 61. Fatih Diyor ki :

  Esselamu aleykum. 2 gün önce sipariş verdim, ne zaman gelir

  1. Sitemizden almış olduğunuz ürünler aynı gün içerisinde gönderilmektedir.

 62. selim y Diyor ki :

  ben bu ürünü başka firmadan aldım. cihaz bozuldu. kşmselere ulasamıyorum. pişmanım aldığıma

  1. HiddeNKinG Diyor ki :

   Elimizden gelen birşey yok üzgünüz bizden almış ürünler için 7/24 hizmet vermekteyiz.

 63. Muhammed Diyor ki :

  İyi günler ben mı bandımı aktif hale getiremiyorum 96013 hatası veriyor telefon

 64. yener huz Diyor ki :

  mi bileklik için servise ihtiyacım var. Şarj olmuyor.

  1. Greetings. I actually did some net surfing and initiate this blog. I resolute sooner than something like a collapse of this blog present up and it is quite incredible.I clearly genuinely derive pleasure your welb.teiPerfectsy, the chunk of posting is in attest to the altogether finest on this genuinely usefulness even though subject. I added it and i

  2. Eğer cihazınızı sitemizden satın aldıysanız, ürün ile birlikte gelen garanti belgesi üzerinde isimleri ve adresleri yer alan teknik servislerimizden biriyle iletişime geçebilirsiniz.

 65. hakan Diyor ki :

  mi bandı 5 aydır sorunsuz kullanıyordum, iki gün önce şarjı bitti şarj emtek için şarj cihazına bağladım, hiçbir tepki vermedi,ne şarj oluyor ne de bağlanabiliyor, konuyla ilgili çözüm öneriniz nedir? teşekkürler

 66. Selda tekin Diyor ki :

  Merhaba,
  Kardeşimde ve bende 2 adet Mi Fit var. Bizden, hesap oluşturmamızı istiyor.ilk aldığımızda isim ve telefon bölümünü doldurmadık. Şimdi de sıfırdan bir hesap oluşturamıyoruz. Bu telefon numarası kullanılıyor diyor. Şuan mi fitlerimizi kullanamıyoruz. Ne yapmamız gerekiyor. Yardım ederseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkür eder,iyi çalışmalar dileriz

  1. Mail adresinizi kullanarak yeni hesap oluşturabilirsiniz.

 67. erkan Diyor ki :

  Bir ay önce aldim, gayet guzel çalisirken bugun baglanti gitti. Sarji bitti galiba diye sarja taktim sarj da olmuyor. Bir oneriniz var mi?

  1. erkan Diyor ki :

   Bu şekilde yanıt veremeyiz derken. Ne yapmam lazım ya da nasıl anlatmam lazım. Dediğim gibi bir ay normal çalıştı simdi ne sarj oluyor ne baglanti kuruyor.

  2. HiddeNKinG Diyor ki :

   Bu şekilde sorununuz hakkında bir yorum yapamayız

   1. erkan Diyor ki :

    Bu şekilde yanıt veremeyiz derken. Ne yapmam lazım ya da nasıl anlatmam lazım. Dediğim gibi bir ay normal çalıştı simdi ne sarj oluyor ne baglanti kuruyor

 68. Burak Akdeniz Diyor ki :

  Merhabalar yaklaşık 1 aya yakındır kullanıyorum. çok da memnunum. fakat memnuniyetimin bir tık düşük olmasındaki neden mi fit ios uygulaması. yalnızca gelen aramalarda bilekliğim titriyor. uygulamada diğer bildirim gelebilecek uygulamaların seçimi yok. bu yüzden biraz sıkıntılııyım. bu konuda yardımcı olur musunuz? çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar

  1. HiddeNKinG Diyor ki :

   Bu tamamen uygulama ile alakalı bir durum ios uygulaması sadece bu kadar destek veriyor. Android cihazlarda ise tüm bildirimler için bu desteği alabiliyorsunuz.

 69. Merhaba eşim ve ben 2 ayrı mi bandı 2 ayrı cihazda kullanabilir miyiz bir sorun oluşturur mu

 70. Merhaba eşim ve ben 2 ayrı mi bandı 2 ayrı cihazda kullanabilirsiniz bir sorun oluşturur mu

  1. That’s a posting full of inishgt!

  2. HiddeNKinG Diyor ki :

   Kullanabilirsiniz.

 71. Ömer Akpınar Diyor ki :

  Merhaba hem asus zenphhone 5 hemde note 3 telefonum var.
  Mi band cihazımı asus ile sorunsuz eleştiriyorum ama note 3 ile kesinlikle eslesmiyor. Bu konuda nasıl bir yol izleyebilirim. Sadece note 3 kullanacağım yakin zamanda
  İlginize teşekkürler

  1. mustafa Diyor ki :

   buna bi çözüm bulabildiniz mi?

  2. HiddeNKinG Diyor ki :

   Mi Band uygulamasının farklı versiyonları kurarak deneyebilirsiniz. Yada Note 3 cihazınızda farklı bir ayar bölümü olabilir bunun için bu konu da daha fazla yardım almak için forum sayfamızda destek konusu açabilirsiniz.

 72. iphone 4 kullanıyorum mi band ı kurdum ama bağlantı kurulmuyor bluetooth açık olmasına rağmen (turn on bluetooth now ) yazan kısmında kalıyor ne yapmalıyım

  1. HiddeNKinG Diyor ki :

   Forum sayfamızda destek konusu açarsanız arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.

 73. ayşegül Diyor ki :

  merhaba,
  note 3 kullancısıyım ama bi türlü cihazla eşleşmiyor,
  ne yapmalıyım???

  1. Kadir Diyor ki :

   Hocam çözüm bulabildiniz mi ne yaptınız

 74. Merhaba mı band uygulamasını indirdim fakat samsung note 3 kullanıcısıyım ve Bluetooth surum 5.0 telefonumla eşleştirmesini sağlayamıyorum yardımcı olabılır mısınız?

  1. Forumumuzda konu ile ilgili yeni konu açmanız halinde ilgili arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır.

 75. Kubra Diyor ki :

  Uykuyu otomatik olarak mi algiliyor yoksa bizim kurmamiz gereken bir ayar var mi? Gece uykusu veya gunduz uykusu diye ayiriyor mu?

  1. Herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok, cihaz kendisi otomatik olarak algılayacaktır.

   1. Cemre Diyor ki :

    Xiaomi mi band kullanmaya yeni başladım ve uyku bilgilerimi 1 gün algıladı daha sonra algılamadı. Kullanmaya başlayalı 1,hafta oldu.

    1. Cihaz üzerindeki yazılım sürümü nedir?

 76. Aydın Diyor ki :

  Merhaba, cihazı aldıktan 10 gün kadar sonra Bluetooth bağlantısı koptu ve artik bağlanmıyor. Cihaz adım saymaya ve Alarmı calismaya devam ediyor ama tel ile Bağlantı kurmuyor. Bluetooth kismi bozuldu diye tahmin ediyorum, ne yapabilirim?

 77. Mehmet Diyor ki :

  Smart lock özelligini kullanırken LG G2 de mesafe ayarı yapılamıyormuş, Bunun bir uygulaması var mı? Başka bi rom kullansak olur mu?

 78. Neslihan Diyor ki :

  Mi band ürününüzü 10gündür kullanıyorum ürününüzden memnunum kurulumunda unpaied scale Bölümü’nü kuramadım birde bu ürünü Türkçe olarak nasıl kullanırım dil seçeneği yok bu ürünü ıphonda kullanıyorum.
  Teşekkür eder işinizde başarılar dilerim

 79. Hakan Diyor ki :

  Merhaba, Mi Band bilekliği bir aydır kullanıyorum, uygulama IOS da kurulu.Herhangi bir sorun yoktu ancak bir haftadır bileklikle senkronize olmasına rağmen uygulama 15 mayıs tarihli adım sayısını getiriyor sanki bu güne aitmiş gibi gösteriyor ancak 15 mayıs ile 21 mayıs arasındaki günler uygulamada boş görünüyor. Benzer bir durum ile daha önce karşılaşan var mı, çözümüile ilgili ne yapılabilir
  saygılarımla

 80. metin Diyor ki :

  Mi band diğer bildirim özelliklerini nasıl açabilirim yani arama haricinde mesaj yada sosyal ağlardan gelen bildirimleri alabilirmiyim

  1. Burak Diyor ki :

   Uygulamanın ismi Mi Band Notify ücreti 2.89 TL

  2. Burak Diyor ki :

   Merhaba Metin bey bunu google play storedaki ek bir uygulama ile yapmanız mümkün

  3. Forumumuzda bulunan notify versiyonu yükleyerek bu özellikleri açabilirsiniz.

 81. Mesut Diyor ki :

  Cihazı aldım, mi fit uygulamasını yükledim. Hesabım ile telefondan giriş yapılamıyor. Başka bir hesap açtım denedim, hiçbir şekilde uygulamaya login olamıyorum. Bundan dolayı da cihazı kullanamıyorum. Kullandığım telefon LG G2 802TR

  1. Son bir kaç haftadır sunucu kaynaklı sorunlardan dolayı oturum açma işlemi bazen başarısız olabiliyor. Uygulamayı kapatıp tekrar deneyebilirsiniz. Bir cihazda ikinci denemede oturum açılırken bir diğerinde 5. denemede açıldı…

 82. mi bandımı ilk geldiği günden itibaren bir ay kullandım sonra şarjı bitti şarj ettikten sonra telefonumla ve bir başka telefonla eşleşmedi ne yapmam gerekiyor?bandda hiç tepki yok şuanda

  1. Sorununuzla ilgili olarak forumumuzda konu açarsanız arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır.

 83. mi bandım hiç çalışmıyor ilk geldiğinde şarj ettim ve eşleştirdim bir ay kadar kullandım daha sonra şarjı bitti tekrar şarj ettim ama şuanda telefonla eşleşmiyor .ne yapmam gerekiyor bir başka telefonla da eşleşmiyor bandda hiç tepki yok

  1. LEVENT Diyor ki :

   ben de aynı sorunu yaşıyorum? kimse yardımcı olmuyor mu?

 84. Zeren avcı Diyor ki :

  Merhabalar, ürünüm elime yeni ulaştı ancak appstore dan uygulamayı indirdiğimde sign in yapamıyorum çünkü sirekli geçersiz telefon numarası diyor sebebi nedir?

  1. Mail adresiniz ile mi hesabı üyeliği alıp o şekilde oturum açmayı denediniz mi?

 85. Tunc Eren Diyor ki :

  Merhaba windows phone ile uyumlu mu acaba? zira windows phone mağzasında ”Bind Mi Band” şeklinde bir uygulama var bu uygulama ile entegre biçim de çalışıyor m?

 86. devran Diyor ki :

  Merhabalar
  mi band uygulmasını açtığımda mevcut üyelğimle giriş yapamıyorum yeni bir üyelik yine olmadı
  “can’t sign in” yazısı sürekli çıkıyor
  ne yapabilrim yardımlarınızı bekliyorum
  Teşekkürler

 87. cantürk Diyor ki :

  merhabalar

  mi bandı kuramıyorum
  general mobile discover var androit 4.2.1 idi android 4.4.e yükseltim ancak bilekliği görmüyor

  sorun hakkında yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

  1. Tamer Diyor ki :

   Google Play’den Bluetooth 4.0 uygulaması indirin onunla buluyor. Sonra Kitkat Bluetooth uygulaması ile cihazı eşleştirin.
   Eşleşmeden sonra cihazı MiFit ile aktif hale getirebilirsiniz.

 88. Koray Diyor ki :

  Merhaba Mi Band’ım aldığımdan beri titreşim işlevini hiçbir şekilde yerine getirmiyor. Ayrıca şarja taktığımda hiçbir ışığı yanmıyor. Fakat telefonumdaki programı Mi Fit’ te şarj oluyor olarak gözüküyor fakat hiç şarj yüzdesi yükselmiyor saatlerce tutmama rağmen. Adım sayma ve uyku takibi ve led ışık işlevlerini ise yapıyor. Ne yapmalıyım?

  1. Mi Fit uygulaması içerisinden titreşim bölümünü aktif ettiniz mi? Şarj için ise ben de aynı sorunu yaşadım fakat metal bölümün kenarlarında bulunan iki küçük yuvarlak bölümü temizlediğimde sorun ortadan kalkmıştı.

   1. GÖKHAN Diyor ki :

    Merhaba Emre Bey, aynı sorun bende de var.. mesaj, whatsapp'ta filan her şey normal ışık yanıp sönüyor ve titriyor ama Gelen Çağrılarda hiçbir şekilde bileklik tepki vermiyor ne ışık yanıyor ne de titriyor. Ne yapmam lazım??? Yardımlarınızı rica ederim. 

    1. HiddeNKinG Diyor ki :

     MiBand ayarlarından çağrı içn olan özelliği aktif ettiniz acaba 

   2. Koray Diyor ki :

    Evet aktif ettim hatta locate band a bastığımda da sorun devam ediyor. Sadece ışık yanıyor titremiyor. Çağrıda da 3 saniyeye ayarladım sadece 3sn sonra ışık yanıyor o kadar 🙁

    1. GÖKHAN Diyor ki :

     aynı sorun bende de var.. mesaj, whatsapp'a filan her şey normal ışık yanıp sönüyor ve titriyor ama Çağrılarda hiçbir şekilde tepki vermiyor. Ne yapmam lazım??? yardım lütfen 

 89. Ürünlerinizi sitemizde satışını yapmak istiyoruz yardımlarınızı bekliyorum

 90. cem Diyor ki :

  Mi band telefonumuza bagli degilken kurdugumuz alarmlar calisiyormu ?

  1. Evet hocam çalışıyor. Mi Fit uygulaması içerisindeki alarm’ı kullanarak ayarlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.